Jak zamówić herbatki w prezencie dla gości weselnych?

Aromatyczne herbatki są jednym z ostatnich hitów wśród upominków przeznaczonych dla gości wesel, dlatego wtedy, gdy zastanawiasz się nad ich wyborem, zobacz, na co warto zwrócić uwagę przy ich zamówieniu, aby było ono udane!

Wybierz herbatki dla gości

Aby złożyć swoje zamówienie na herbatki dla gości weselnych, na samym początku warto zapoznać się z różnymi ofertami producentów, aby wybrać odpowiednie ich warianty, między innymi pod względem rodzaju herbaty oraz jej opakowania.

Najczęściej upominkowe herbatki przeznaczone dla gości weselnych oferowane są w opakowanych takich jak tekturowe pudełka z okienkami z folii, szklane buteleczki z zatyczkami z korka oraz rożki foliowe, dlatego można dobrać je do swojego gustu, natomiast jeśli chodzi o koszty tego typu upominków, są one do siebie podobne.

Przy wyborze tego typu upominków warto także zwrócić uwagę na to, w jaki sposób są one personalizowane, na przykład jakie mają one bileciki albo etykiety, co pozwoli na dopasowanie ich do ogólnego stylu wesela, na przykład boho albo nowoczesnego.

Porównaj dostępne oferty

Przed zdecydowaniem się na zamówienie herbatek dla gości weselnych zawsze warto dokładnie zapoznać się z różnymi propozycjami producentów, ponieważ takie upominki ma obecnie w ofercie wiele firm dostarczających podarunki personalizowane.

Jako że zamówienia można składać wygodnie w internecie, wystarczy tylko kilka minut na to, aby zapoznać się z różnymi ofertami i porównać je ze sobą, co pozwoli na uzyskanie dokładnych informacji dotyczących dostępnych wariantów herbatek, rodzajów opakowań, wariantów personalizacji, cenników oraz terminów wysyłki.

Przekaż informacje o personalizacji

Aby podarunek od Pary Młodej dla gości był unikatowy, przeprowadza się jego personalizację, co oznacza, że jest on uzupełniony o bileciki albo o etykiety, które zawierają podziękowania oraz informacje dotyczące Pary oraz wydarzenia, na przykład imiona oraz datę ślubu.

Przykładowo w przypadku herbatek w butelce najczęściej stosowane są bileciki, które przywiązywane są do buteleczek za pomocą tasiemek albo jutowych sznurków, z kolei herbatki w formie rożków albo pudełek są uzupełniane o samoprzylepne naklejki.

Aby przekazać producentowi informacje dotyczące personalizacji, wystarczy tylko wypełnić formularz albo przygotować projekt w kreatorze, a następnie na podstawie przekazanych informacji producent będzie mógł przygotować podarunki na zamówienie klienta.

Złóż swoje zamówienie

W kolejnym kroku, gdy zostały ustalone już wszystkie szczegóły związane z podarunkami, można przystąpić do złożenia zamówienia bezpośrednio na stronie internetowej producenta takich upominków.

Przy składaniu zamówienia konieczne jest wybranie metody płatności oraz metody dostawy z dostępnych opcji.

Odbierz gotowe produkty

Następnie producent upominków przystępuje do ich przygotowania na zamówienie klienta. Najczęściej produkcja trwa od około 3 do 5 dni, zależnie od wybranej oferty, dlatego najlepiej nie pozastawiać zamówienia na ostatni moment.

Recommended Articles